Chcesz rozwijać się jako księgowy lub księgowa?

Praca w Biznes Partner to praca w młodym, dynamicznym zespole, który nie boi się wyzwań i stawia na ciągły rozwój. Jednocześnie dbamy o przyjemną, komfortową atmosferę w firmie.

Dołącz do naszego zespołu

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy i szeroki wachlarz szkoleń księgowo-informatycznych. Dołączając do naszego zespołu, możesz być pewny zdobycia cennych doświadczeń i nowych kompetencji.

Wyślij zapytanie o ofertę pracy

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o przesłanie informacji o swoich oczekiwaniach i potrzebach, a my dopasujemy ofertę konkretnie pod Państwa wymagania.

Uzupełnienie formularza oznacza zgodę na otrzymywanie od Biznes Partner Sp z. o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-020) przy ul. Zofii Chrzanowskiej 8/U-1 informacji dotyczących oferty Biura drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Biznes Partner. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.


  Dlaczego my?

  346

  Zrealizowanych usług

  423

  Zadowolonych klientów

  1

  Wyjątkowy partner w biznesie

  Zobacz także

  Zobacz co możemy Ci zaoferować w ramach indywidualnych usług księgowych.

  Oferta

  Przeczytaj najnowsze informacje dotyczące obsługi księgowej osób i firm.

  Aktualności

  Sprawdź naszą ofertę usług księgowych dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw

  Strefa klienta

  Dowiedz się więcej o naszej działalności oraz korzyściach współpracy z naszą firmą.

  O firmie